Tanie Taxi Rewa
FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Nasi klienci często zadają nam różne pytania odnośnie funkcjonowania serwisu PolskaTaksówka.pl.
Tutaj znajdziesz najszęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie.

PRZEJAZDY

Przejazd można zamówić na 3 sposoby:
  • - telefonicznie pod numerem +48 537 018 536
  • - za pośrednictwem zakładki Zamów przejazd
  • - za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS
System przyjmuje zlecenia automatycznie. Chwilę po złożeniu zamówienia klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją o pojeździe oraz godzinie przyjazdu kierowcy.
Tak, można przewozić zwierzęta, ale powinno się to zgłosić podczas zamawiania przejazdu, gdyż niektórzy kierowcy nie chcą / nie mogą przebywać w pobliżu zwierząt.
Aby taka sytuacja nie miała miejsca, należy podczas składania zamówienia poinformować o większej ilości bagażu, abyśmy mogli dobrać odpowiedni pojazd, którym Cię przewieziemy.
Tak, wystarczy podczas składania zamówienia zgłosić kiedy i gdzie mamy podjechać, a nasz kierowca będzie na Ciebie czekał w wyznaczonym miejscu, o wyznaczonej przez Ciebie porze.
Nie, cena się nie zmieni, o ile kierowca nie będzie musiał czekać lub zjechać z ustalonej trasy. W przeciwnym wypadku zostanie wyliczona nowa cena za przejazd.
Oczywiście! Jeśli nasz kierowca znajdzie przedmiot w pojeździe, który został zgubiony przez Ciebie, to na pewno Ci go odda. Skontaktuj się z kierowcą (numer telefonu znajdziesz w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia) i umów się na odbiór przedmiotu.
Aby klient był zadowolony z przejazdu należy podstawić odpowiedni pojazd, a ten podstawimy na podstawie informacji podanych podczas składania zamówienia.
Jak najbardziej! Specjalnie na takie okazje tylko u nas nie ma tzw. taryfy powrotnej. Całą trasę pojedziesz na tylko jednej taryfie.
Ależ tak! Podaj tylko numer lotu, godzinę oraz Twoje imię, a nasz kierowca odbierze Cię z lotniska i odwiezie pod wskazany adres.
Oczywiście. Poinformuj nas tylko, o której godzinie i skąd przyjeżdża Twój pociąg, a nasz kierowca odbierze Cię i zawiezie pod wskazany adres.
Jak najbardziej. Zakupy do kwoty 50,00 PLN zrobimy dla Ciebie bez podjeżdżania do Ciebie po pieniądze. Jeśli przewidywana cena zakupów jest wyższa niż 50,00 PLN, nasz kierowca przyjedzie do Ciebie po pieniądze, a następnie pojedzie po zakupy i wróci do Ciebie z zakupami, paragonem za zakupy oraz resztą pieniędzy.
Tak, jest taka możliwość, ale należy zgłosić taką chęć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby kierowca był wypoczęty przed podróżą z Tobą.